Regulamin

.OGÓLNE ZASADY SKŁADANIA ZLECEŃ ROZRYSU I ROZKROJU PŁYT I BLATÓW

 1. ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY W FORMIE ELEKTRONICZNEJ LUB PAPIEROWEJ NA ODPOWIEDNICH DRUKACH POPRZEZ ZALOGOWANIE SIĘ NA STRONIE: HTTPS://EROZRYS.BIMEB.PL/
 2. PROSIMY O WYPEŁNIANIE DRUKÓW W SPOSÓB CZYTELNY (WYMIARY PROSIMY PODAWAĆ „NA GOTOWO” W MM, NALEŻY UWZGLĘDNIĆ USŁOJENIE FORMATEK JEŚLI NA WYBRANEJ PŁYCIE TAKIE WYSTĘPUJE, NALEŻY WPISAĆ SYMBOL PŁYTY I STRUKTURY (ZALECA SIĘ PODAĆ JEJ NAZWĘ), WYBRAĆ OBRZEŻE DO OKLEINOWANIA PODAJĄC SYMBOL I GRUBOŚĆ) NIE ODPOWIADAMY ZA BŁĘDNE ODCZYTYWANIE WYMIARÓW I OPISÓWZ POWODU NIEZROZUMIAŁEGO WPISU.
 3. PROSIMY O PRZEMYŚLANE SKŁADANIE ZLECEŃ. ZLECENIE ZŁOŻONE W SPOSÓB PAPIEROWY LUB ELEKTRONICZNY PO ZATWIERDZENIU NIE PODLEGA ZMIANOM!!!
 4. NIE REZERWUJEMY TERMINÓW CIĘĆ BEZ UPRZEDNIEGO ZŁOŻONEGO ZLECENIA.  
 5. CIĘCIE ZGODNE Z USŁOJENIEM PROSIMY SKŁADAĆ RAZEM ZE ZLECENIEM GŁÓWNYM  DODAJĄC ZAŁĄCZNIK W POSTACI RYSUNKU UKŁADU FORMATEK Z ICH WYMIARAMI. CIĘCIE ZGODNE Z USŁOJENIEM WYDŁUŻA OKRES REALIZACJI ZLECENIA W ZALEŻNOŚCI OD JEGO ZŁOŻONOŚCI I ILOŚCI FORMATEK.
 6. W PRZYPADKU BRAKU DOSTĘPNOŚCI PODANEGO OBRZEŻA, PRODUCENT ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY OBRZEŻA NA DOSTĘPNY ZAMIENNIK. 
 7. RAZ USTALONY TERMIN TRANSPORTU DO KLIENTA NIE PODLEGA ZMIANIE – W RAZIE NIEOBECNOŚCI KLIENTA NA MIEJSCU ROZŁADUNKU, TOWAR WRACA NA MAGAZYN GŁÓWNY BIMEB (ODDZIAŁ: POGWIZDÓW UL. KOLEJOWA 6) I POZOSTAJE DO ODBIORU OSOBISTEGO. USTALENIE KOLEJNEGO TERMINU TRANSPORTU JEST ODPŁATNE.
 8. ODPADY Z CIĘCIA DANEGO ZLECENIA POZOSTAWIONE PRZEZ KLIENTA PRZECHOWUJEMY DO 14 DNI OD WYDANIA ZLECENIA. PO TYM TERMINIE ZOSTAJĄ ONE ZUTYLIZOWANE.
 9. ODBIORY OSOBISTE ZLECEŃ MOŻLIWE SĄ Z ODDZIAŁU BIMEB W POGWIZDOWIE PRZY UL. KOLEJOWEJ 6 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:00 – 17:00 PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.
 10. W PRZYPADKU CHĘCI ZŁOŻENIA REKLAMACJI, POBIERZ PLIK PDF I WYŚLIJ WYPEŁNIONY SKAN NA ADRES MAILOWY reklamacje@bimeb.pl
 11. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OGÓLNYMI WARUNKAMI WSPÓŁPRACY - WARUNKI WSPÓŁPRACY.
 12. INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH - RODO.
 13. ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.